Skontaktuj się z Łucja Hadam

Operator maszyn (tokarka, frezarka, szlifierka, wytaczarka)

Dębica /
08 stycznia 2020, 10:53/
ID ogłoszenia:jeq3T4jx
Oferta od:Firma
Cena:3 100,00 zł

Operatora maszyn konwencjonalnych
Miejsce pracy Dębica
Zakres obowiązków:
• Obsługa maszyn konwencjonalnych – frezarek, wytaczarek, szlifierek, tokarek
Firma oferuje:
• Umowę o pracę na pełny etat
• Małą rotację pracowników potwierdzoną opiniami i wartościami firmy
• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym 6-14 / 14-22
• Wynagrodzenie na poziomie 2500 – 3100 netto – w zależności od doświadczenia + premie uznaniowe
• Możliwość realizowania nadgodzin w soboty dla zainteresowanych
Od kandydatów oczekujemy:
• Umiejętności obsługi maszyn konwencjonalnych
• Umiejętności czytania rysunku technicznego
• Umiejętności używania narzędzi pomiarowych
Zainteresowanych pracą proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod nr 513-189-498
Prosimy o dołączenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych zgodnej z RODO:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).