Skontaktuj się z Magdalena

Jaki jest powód zgłoszenia?

Operator badań nieniszczących

Jedlicze /
10 kwietnia 2024, 16:57/
ID ogłoszenia:RmSpcELo

Naftoremont - Naftobudowa Sp. z o.o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, znana polska firma produkcyjno-budowlano–usługowa z bogatym portfelem referencji z całego świata. Sprawdzony partner, oferujący swoje usługi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Spółka działająca we wszystkich gałęziach przemysłu świadcząc usługi remontowe, modernizacyjne i inwestycyjne dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, energetycznego i koksowniczego, dla hutnictwa, przemysłu cementowego i ochrony środowiska. Firma

Aktualnie poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:
Operator NDT
Miejsce pracy: Jedlicze

Twój zakres obowiązków:
• wykonywanie badań nieniszczących w ramach posiadanych kwalifikacji,
• właściwe dokumentowanie wyników badań nieniszczących,
• prowadzenie rejestru badań nieniszczących,
• weryfikacja aparatury badawczej,
• wykonywanie innych obowiązków wynikających z obowiązujących przepisów instrukcji związanych z powierzonym zakresem czynności i zajmowanym
stanowiskiem, w tym zleconych przez zwierzchnika służbowego.

Czego oczekujemy:
• wykształcenie średnie - techniczne,
• min. 2 - letnie doświadczenie zawodowe,
• uprawnienia NDT stopień 2 (VT, RT, PT, UT, MT) oraz UTT
• znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów,
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, dokładność,
• zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• dyspozycyjność do pracy na projektach realizowanych w Polsce.

Mile widziane:
• uprawnienia inspektora ochrony radiologicznej,
• uprawnienia ADR – przewóz materiałów Kl. 7,
• obróbka cieplna spoin,
• uprawnienia alpinistyczne.

To oferujemy:
• stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
• pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
• przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
• ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
• dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
• pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Dane kontaktowe