Skontaktuj się z AMJ POLAND

Monter ślusarz

Kolbuszowa /
15 stycznia 2024, 08:41/
ID ogłoszenia:BGfk236E
Oferta od:Firma
Cena:6 000,00 zł

Zakres obowiązków:

Praca jako monter przy składaniu linii produkcyjnych (budowa linii od podstaw do momentu oddania linii do klienta),

Montaż/demontaż maszyn produkcyjnych

Skręcanie, przygotowywanie maszyn do transportu/montażu

Obsługa elektronarzędzi, prace ślusarskie

Kierowanie pojazdem służbowym.

Wymagania:

wykształcenia min. zawodowe

brak przeciwwskazań do wykonywania pracy na wysokości pow. 3 m.

posiadanie czynnego prawa jazdy kat B

mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub zwyżki

Oferujemy:

Forma zatrudnienia do wyboru: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B

Stabilną/długofalową pracę w pełnym wymiarze godzinowym + nadgodziny

Darmowe zakwaterowanie

Atrakcyjne zarobki + premie

Możliwość uzyskania uprawnień