Skontaktuj się z Eterni

Pracownik drogowy Dania

Krosno /
27 marca 2024, 14:47/
ID ogłoszenia:XE3pHoGt

Eterni zatrudnia ponad 2000 pracowników w 3 firmach (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS i Elektro Personell AS). Większość naszych pracowników pracuje w branży budowlano-przemysłowej, produkcyjnej, szkolnej i przedszkolnej.

Miejsce pracy: Dania, delegacje po Europie

Start pracy kwiecien 2024

Zadania:

· Ukladanie asfaltu na nowych drogach, naprawy drog.

Kwalifikacje:

•Doświadczenie jako pracownik drogowy

•Mile widziane doświadczenie przy obsludze maszyn

•Zanjomosc angelskiego

Cechy charakteru:

•Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

•Umiejętność współpracy

•Zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

•Atrakcyjne i długofalowe możliwości pracy

•Konkurencyjne warunki zatrudnienia: stala stawka plus diety

•Zakwaterowanie zapewnia pracodawca

•Diety, auto sluzbowe

•Elastyczny czas pracy, mozliwosc rotacji

Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Danii. Czekamy na kontakt od Ciebie: ir@eterni.no

Możesz również sprawdzić naszą stronę internetową.