Skontaktuj się z Ilona

Pracownik produkcji- OD ZARAZ

Mielec /
04 października 2021, 10:21/
ID ogłoszenia:WVqZYbdi
Stan:Nowy
Oferta od:Osoba prywatna
Cena:1,00 zł

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Sadkowa Góra (okolice Mielca)

Zakres obowiązków

• Obsługa linii produkcyjnych, związanych z produkcją folii fundamentowych i rur osłonowych do kabli
• Ścisła współpraca z liderami zmianowymi i innymi działami produkcji
• Praca w systemie 4 brygadowym po 8h. (2 dni pierwsza zmiana, 2 dni druga zmiana, 2 dni trzecia zmiana, 2 dni wolnego)

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku – jako operator w firmie produkcyjnej
• Uprawnienia na wózki widłowe (UDT) są mile widziane
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 brygadowym

Firma oferuje:

• Umowę o pracę – na początek na okres próbny
• Wynagrodzenie składające się z podstawy plus dodatków (premia za godziny pracy w nocy, premia niedzielna, 1-wsza zmiana w niedzielę 100% więcej płatna)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).