Skontaktuj się z Job-Now

Hydraulik we Francji

Rzeszów /
06 czerwca 2023, 16:03/
ID ogłoszenia:V0ZeV_Ht

JOB-NOW działając na zlecenie EUROPA JOB jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:

Hydraulik

Miejsce pracy: Francja

Opis stanowiska:
• odczytywanie rysunków technicznych
• budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania , układanie, spawanie, uszczelnianie rur

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku hydraulik bądź podobnym
• motywacja do pracy
• odpowiednie kwalifikacje zawodowe
• gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Francji

Oferujemy:
• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• atrakcyjne wynagrodzenie
• dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski
• opiekę polskiego koordynatora