Skontaktuj się z P.U.H. Azart

Monter instalacji niskoprądowych i elektrycznych.

Rzeszów /
16 lipca 2020, 14:58/
ID ogłoszenia:wAvSaRUS

Firma Azart z siedzibą w Rzeszowie poszukuje kandydatów do pracy na terenie Rzeszowa i okolic na stanowisko:

Opis stanowiska:

• montaż instalacji elektrycznych niskoprądowych
• serwis i modernizacja istniejących instalacji u klienta
• wykonywanie pomiarów instalacji elektrycznych i niskoprądowych

Wymagania:

• zdolność do pracy na wysokościach
• dokładność, zaangażowanie i estetyka
• znajomość zagadnień w obszarze elektrotechniki i automatyki
• prawo jazdy kat. B
• własny samochód

Mile widziane:

• doświadczenie przy realizacji instalacji niskoprądowych (monitoring, telewizja, internet, domofony etc.)

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Program wdrożenia do pracy w strukturach firmy
• Wsparcie zespołu w nabywaniu doświadczenia w pracy
• Możliwość szkoleń oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
• Ubezpieczenia grupowe
• Przyjazna atmosfera w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: azart@azart.rzeszow.pl .
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Kontakt e-mailowy preferowany.