Skontaktuj się z As Interim

PILARZ-operator maszyn przetwarzania drewna na opał

Rzeszów /
10 maja 2023, 13:29/
ID ogłoszenia:nIq-tBtp
Stan:Nowy

AS Interim to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko : PILARZ-OPERATOR MASZYN PRZETWARZANIA DREWNA NA OPAŁ

Miejsce pracy: Francja- Grenoble

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- cięcie drewna przy użyciu piły łańcuchowej

- łupanie klocków przy pomocy maszyny hydraulicznej

- zwożenie drewna z lasu na teren firmy

- obsługa traktora i maszyn do przenoszenia ciężkich odcinków pni

WYMAGANIA:

- doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

- umiejętność obsługi piły łańcuchowej

- umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zaleceń pracodawcy,

- dokładność , a także dobry refleks.

- zaangażowanie i motywacja do pracy

OFERUJEMY :

- prace tymczasową na terenie Francji

- umowę o pracę + ubezpieczenie

- atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 14,50 euro /h brutto

- możliwość pracy w nadgodzinach i w soboty

- darmowe zakwaterowanie

- możliwość pobierania zaliczek

- długofalową współpracę

- pomoc przy organizacji wyjazdu

- opiekę polskiego koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 788564136, 881411500 lub adres email- asinterim.pl@gmail.com