Skontaktuj się z Job-Now

Praca dla stolarza

Rzeszów /
06 czerwca 2023, 15:16/
ID ogłoszenia:5zDd8Nma

JOB-NOW działając na zlecenie EUROPA JOB jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:
Stolarz

Miejsce pracy: Chambéry

Zakres obowiązków:
• bardaż wewnętrzny
• wstawianie drzwi
• układanie podłóg, tarasów
Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• motywacja do pracy
• odpowiednie kwalifikacje zawodowe
• gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Francji
• samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy
Oferujemy:
• stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
• zorganizowane zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• dodatkowo płatne nadgodziny
• zwrot kosztów badań lekarskich
• opiekę koordynatora i polskiego rekrutera przez cały okres zatrudnienia
• częściowy udział w kosztach podróży do Francji