Skontaktuj się z Concept Plus

Pracownik (k/m) rozbioru mięsa – Rozbieracz/Wykrawacz

Rzeszów /
10 lutego 2020, 11:56/
ID ogłoszenia:6PH7f0ah
Oferta od:Firma
Cena:23 232,00 zł

Agencja Pracy Concept Plus poszukuje dla swojego klienta pracowników rozbioru mięsa (k/m) na pełen etat.
Miejsce pracy: Emsbüren (Niemcy, Dolna Saksonia)
Zakres obowiązków:

– Standardowe czynności przy obróbce mięsa
– Rozbiór mięsa wieprzowego i wołowego
– Przeprowadzanie kontroli jakości
Czego oczekujemy, jeżeli się zdecydujesz:

– Doświadczenia w zakresie przetwórstwa mięsa
– Umiejętności trybowania mięsa wieprzowego i wołowego
– Umiejętności pracy w zespole, wytrzymałości fizycznej
– Rzetelności
– Gotowości do pracy zmianowej
– Prawo jazdy i własny samochód – wymóg konieczny
– Znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (minimum B1)
Oferujemy:

– Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
– Wynagrodzenie od 13,60 € brutto/h
– Bezpłatne śniadania i obiady
– Dodatek urlopowy oraz świąteczny zgodnie z taryfikatorem iGZ
– Bezpłatną odzież roboczą
– Możliwość zostania przejętym przez zakład
– Komfortowe zakwaterowanie
– Wsparcie polskojęzycznego koordynatora