Skontaktuj się z Sylwia

Pracownik produkcji/pakowacz - bez doświadczenia, umowa o pracę

Rzeszów /
04 maja 2023, 10:24/
ID ogłoszenia:KTy83kWs

Nie posiadasz doświadczenia ale jesteś pracowity i dyspozycyjny? Zależy Ci na wolnych weekendach i przyjemnej atmosferze w pracy?

Zaaplikuj na stanowisko: Pracownik Produkcji Materiałów Ciekłych/Pakowacz

Lokalizacja: Krasne (k. Rzeszowa)

Nie wymagamy doświadczenia!

Opis Stanowiska:
 Wlewanie i wsypywanie do mieszalnika surowców przestrzegając proporcji ilościowych i jakościowych,
 Pakowanie wyprodukowanych wyrobów a następnie paletyzowanie i wysyłka na magazyn,
 Utrzymywanie porządku na hali produkcyjnej oraz w jej otoczeniu.

Wymagania:

 Bardzo dobra sprawność fizyczna (dźwiganie do 25 kg).

Oferujemy:

 Umowę o pracę tymczasową,
 Wynagrodzenie podstawowe w kwocie 3490 zł brutto,
 Wolne Weekendy,
 Pracę dwuzmianową 6:00-14:00, 14:00-22:00.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego. CV można także przesłać na: s.talik@grhpolska.com w tytule „Pracownik Produkcji/Pakowacz Krasne”.