Skontaktuj się z Marta Rymut

Praca wakacyjna w Holandii - dla uczniów i studentów

Sędziszów Małopolski /
13 września 2022, 11:23/
ID ogłoszenia:6p1btJsF
Oferta od:Firma

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Praca wakacyjna dla uczniów i studentów

Opis stanowiska:

- prace produkcyjne: pakowanie, sortowanie różnych produktów spożywczych
- prace w magazynie przy cebulkach kwiatowych
- prace polowe: zrywanie kwiatów, plewienie, zbiory
- prace w szklarni przy warzywach i kwiatach

Wymagania:

- motywacja
- znajomość języka angielskiego mile widziana
- prawo jazdy kat. B mile widziane
- dostępność przynajmniej na miesiąc

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców w Holandii
- ubezpieczenie holenderskie
- zakwaterowanie
- codzienne dojazdy z/do pracy
- pomoc polskiego koordynatora
- cotygodniowe wypłaty na konto
- możliwość wyjazdu w parze
- wynagrodzenie zgodne z prawem holenderskim wg stawek wiekowych
- terminy wyjazdów są elastyczne - w zależności od potrzeb kandydata

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres: biuro@europersonnel.pl lub rejestrację na stronie www.europersonnel.pl

Zachęcamy do osobistej wizyty w naszym biurze w Sędziszowie Małopolskim, ul. Fabryczna 4/4.

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7824, 17 222 7137, 797046128 lub 690184833

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Poleć tę pracę znajomemu!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO PERSONNEL S.C. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."