Skontaktuj się z Marta Rymut

Pracownik produkcji - cebulki kwiatowe i kompozycje kwiatowe

Sędziszów Małopolski /
18 stycznia 2023, 11:00/
ID ogłoszenia:zL16N-fz
Oferta od:Firma

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji -

CEBULKI KWIATOWE I KOMPOZYCJE KWIATOWE

gwarancja godzin na umowie!

Stawka od 11,52€ brutto

Opis stanowiska:

-sortowanie, mycie, pakowanie cebulek kwiatowych,
-etykietowanie, pakowanie zamówień,
-sadzenie cebulek do doniczek,
-tworzenie kompozycji kwiatowych,

Wymagania:

-motywacja i chęci do pracy
-dostępność przynajmniej na 3 miesiące

Oferujemy:

-legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców
-bardzo dużo godzin pracy
-ubezpieczenie holenderskie
-dodatek wakacyjny, urlopowy i zmianowy
-zakwaterowanie i dodatek mieszkaniowy
-codzienne darmowe dojazdy do i z pracy
-pomoc polskiego koordynatora
-cotygodniowe wypłaty na konto
-możliwość wyjazdu w parze lub w większej grupie znajomych
-wynagrodzenie zgodne z prawem holenderskim wg stawek wiekowych
-terminy wyjazdów są elastyczne - w zależności od potrzeb kandydata

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV lub rejestrację na stronie internetowej.

MOŻLIWOŚĆ ODZYSKANIA PODATKU I UBEZPIECZENIA ZORG Z HOLANDII

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7824, 17 222 7137, 797046128 lub 690184833

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO PERSONNEL S.C. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."