Skontaktuj się z Marta Rymut

Jaki jest powód zgłoszenia?

Operator wózka widłowego w Holandii

Sędziszów Małopolski /
15 kwietnia 2024, 11:17/
ID ogłoszenia:uTj8bWtJ
Oferta od:Firma

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Operator wózka widłowego typu reach truck

Opis stanowiska:

- operator wózka widłowego w firmie produkcyjnej

Wymagania:

- motywacja do pracy
- umiejętność obsługi wózka widłowego (odpowiedni certyfikat wymagany)
- doświadczenie
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- dyspozycyjność i gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni
- praca w systemie zmianowym

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie - od 13,08 Euro/godzinę brutto po 21 roku życia plus dodatki zmianowe
legalne zatrudnienie
- tygodniowy system wynagrodzeń
- możliwość korzystania odpłatnie z zakwaterowań mieszkaniowych
- pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
- pełne wsparcie polskich koordynatorów na terenie Holandii

Wysokość stawki godzinowej zależy od wieku.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres: biuro@europersonnel.pl lub rejestrację na stronie www.europersonnel.pl

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7824, 17 222 7137, 797046128 lub 690184833

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Poleć tę pracę znajomemu!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO PERSONNEL S.C. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Dane kontaktowe