Skontaktuj się z Agata

Jaki jest powód zgłoszenia?

Cieśla/dekarz

Rzeszów /
03 października 2024, 16:26/
Cena:

16 000,00 zł

ID ogłoszenia:p0eosKGk
Oferta od:Firma
Cena:16 000,00 zł

Job Innovation jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332.

Obecnie we współpracy z francuską firmą poszukuje specjalistów do prac cieśla/dekarz
Cieśla, Dekarz/FRANCJA

Miejsce pracy: Francja (Alpy Francuskie)

Opis stanowiska pracy:
montaż konstrukcji drewnianych,
montaż pokrycia dachowego,
praca z narzędziami mechanicznymi: piły, wiertarki, szlifierki, grubościówki.

Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku,
mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego,
brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3 m,
dokładność, rzetelność.

Oferujemy:
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową zgodne z przepisami francuskiego Kodeksu Pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie,
zapewnione zakwaterowanie.

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe

Polecamy