Skontaktuj się z Concept Plus

Pomocnik w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu (k/m) - Niemcy

Rzeszów /
13 godzin temu/
ID ogłoszenia:sv4gIo56

Nasz klient jest dobrze znaną firmą zajmującą się ogrodnictwem i architekturą krajobrazu, która od wielu lat z sukcesem prowadzi swoją działalność. Zakład charakteryzuje się stabilną, długoletnią załogą oraz przyjemną atmosferą pracy.

Miejsce pracy: Vreden

Zakres obowiązków:
- Sadzenie drzew i krzewów
- Koszenie trawników i pielęgnacja terenów zielonych
- Montaż ogrodzeń i innych obiektów zewnętrznych
- Pozostałe ogólne prace w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu
- Praca na zewnątrz, również w niepogodę

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu
- Wymagane prawo jazdy
- Zdolność do prowadzenia ciągników mile widziana
- Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna; język polski lub angielski jest wystarczające

Oferujemy:
- Czas pracy: Co najmniej 8 godzin dziennie (od poniedziałku do piątku), na życzenie również w soboty
- Brak pracy zmianowej
- Przerwy: 0,25 godz. przerwa śniadaniowa, 0,5 godz. przerwa obiadowa
- Brak pracy w weekendy
- Możliwe dobrowolne nadgodziny
- Stawka godzinowa: 13,50 - 15,25 € brutto (w zależności od stanowiska i kwalifikacji)
- Urlop możliwy poza okresami: 01.02.-15.05. oraz 15.10.-15.12.
- Ubranie robocze zapewnia firma
- Przeszkolenie w pierwszym dniu pracy przez polskojęzycznego pracownika

Jesteś zainteresowany/a?

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

Dane kontaktowe

Concept Plus

Dołączył: 16 kwietnia 2019

Zobacz ogłoszenia użytkownika
Pokaż numer
Wyślij wiadomość

Polecamy