Skontaktuj się z Est-Polska

Poszukiwany Ogrodnik do Pracy na Korsyce

Rzeszów /
11 lipca 2024, 11:18/
ID ogłoszenia:ar69sUCI
Oferta od:Osoba prywatna

Lokalizacja: Korsyka, Francja
Stawka: na początek 11 EUR/h netto

Co oferujemy:
-Francuska umowa o pracę
-Wynagrodzenie wypłacane w euro
-Bezpłatne zakwaterowanie
-Zwrot kosztów badań lekarskich
-Możliwość pracy w malowniczym otoczeniu Korsyki

Zakres obowiązków:
-Pielęgnacja ogrodów i terenów zielonych ( w tym koszenie trawników)
-Sadzenie, podlewanie, przycinanie roślin oraz drzew
-Prace rolne, w tym uprawa warzyw i owoców
-Utrzymanie narzędzi i sprzętu ogrodniczego w dobrym stanie

Wymagania:
-Doświadczenie w ogrodnictwie lub rolnictwie-warunek konieczny
-Znajomość roślin i technik ogrodniczych
-Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków
-Prawo jazdy kat. B - mile widziane, ale nie jest to koniecznością
Jeśli pasjonujesz się pracą na świeżym powietrzu, lubisz kontakt z naturą i chcesz pracować na pięknej Korsyce, ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Jak aplikować:
Wyślij swoje CV na adres km@est-pologne.eu lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 511 776 882.
Nie zwlekaj, zgłoś się już dziś i rozpocznij pracę na Korsyce!