Skontaktuj się z Concept Plus

Pracownik (k/m) – wykładanie towaru – centrum ogrodnicze

Rzeszów /
07 kwietnia 2020, 19:02/
ID ogłoszenia:e2xz3CSj

Pełny etat
Miejsce pracy Nordhorn / teren przygraniczny | Opublikowano 01.08.2019

Zakres obowiązków:
Wykładanie towaru
Podstawowa pielęgnacja roślin
Etykietowanie artykułów
Pomoc klientom w znalezieniu produktów
Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
Oferujemy:
Zatrudnienie na dłuższy okres w nowoczesnym przedsiębiorstwie
Umowa na holenderskich warunkach – 13 wypłat w roku!
Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 10,06 € brutto/h plus 150% dodatku za pracę w niedziele oraz 200% za pracę w święta
45 godzin tygodniowo
Dodatek urlopowy
Szkolenie wdrożeniowe
Komfortowe zakwaterowanie
Perspektywa otrzymania umowy na stałe
Wymagania:
Znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym – wymóg konieczny
Mile widziane doświadczenie w pracy w centrach ogrodniczych/budowlanych lub szklarniach
Sprawności fizycznej, odpowiedzialności, zaangażowania
Prawa jazdy kat. B
Wysokiej kultury osobistej
Gotowości do pracy w weekendy i święta