Skontaktuj się z Concept Plus

Jaki jest powód zgłoszenia?

Project Manager / Opiekun klienta (k/m) – Niemcy

Rzeszów /
16 września 2024, 15:06/
ID ogłoszenia:RJ8ZGypK

Jesteśmy międzynarodowym, renomowanym dostawcą usług personalnych, działającym głównie na terenie Niemiec, Polski i Holandii. Jako firma rodzinna charakteryzujemy się przejrzystymi strukturami, nowoczesnymi technologiami i płaską hierarchią. Oferujemy elastyczne godziny i różne modele pracy, które umożliwiają zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Zapewniamy szereg atrakcyjnych świadczeń dodatkowych, które z przyjemnością dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb podczas osobistej rozmowy.

Powiedz nam, które benefity są dla Ciebie szczególnie ważne, i sprawdź naszą ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Stanowisko: Project Manager / Opiekun klienta (k/m) – Niemcy
Lokalizacja: Lingen

Zadania:
• Wspieranie i dalszy rozwój relacji z klientami
• Zarządzanie projektami w zakresie usług personalnych oraz ich realizacja
• Nadzorowanie i kontrola całości projektów, w tym planowanie zasobów, kontrola budżetu i zarządzanie ryzykiem
• Pozyskiwanie nowych klientów i rozbudowa sieci handlowej
• Koordynacja komunikacji i współpracy pomiędzy działami wewnętrznymi i back office w zakresie księgowości i zarządzania personelem
• Koordynacja i zarządzanie projektami z zakresu pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy na terenie Niemiec i Holandii

Wymagania:
• Mile widziane szkolenie handlowe lub wykształcenie kierunkowe; preferowane również osoby mające odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje w innych branżach
• Doświadczenie w zarządzaniu projektami, preferowane w branży usługowej lub usług personalnych
• Ugruntowana wiedza z zakresu obsługi klienta i budowania relacji handlowych
• Znajomość procesów handlowych i doświadczenie w księgowości będą dodatkowym atutem
• Doskonałe kompetencje w zakresie komunikacji, umiejętność pracy w zespole oraz pewność siebie
• Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
• Dobra znajomość pakietu MS Office

Jesteś zainteresowany/a?

Prześlij nam swoje CV na poniższy adres mailowy, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

ima@cp-personal.com

Dane kontaktowe

Concept Plus

Dołączył: 16 kwietnia 2019

Zobacz ogłoszenia użytkownika
Pokaż numer
Wyślij wiadomość

Polecamy