Skontaktuj się z Concept Plus

Jaki jest powód zgłoszenia?

Sprzątanie / Pomoc kuchenna / Obsługa hotelu(k/m) - Niemcy

Rzeszów /
10 godzin temu/
ID ogłoszenia:pvqoTF6D

asz klient prowadzi renomowany hotel i restaurację, zwracając przy tym szczególną uwagę na czystość i gościnność. Szukamy dla niego zaangażowanej osoby, która pomoże załodze w pracach związanych ze sprzątaniem oraz w kuchni.

Miejsce pracy: Vreden

Zakres obowiązków:
- Sprzątanie i dbałość o pokoje gości oraz korytarze i sale restauracyjne
- Sprzątanie i przygotowywanie kuchni, brak obowiązku gotowania
- Pomoc przy przygotowywaniu i sprzątaniu sali bankietowej
- W przypadku zainteresowania i odpowiedniego doświadczenia: Pomoc w obsłudze podczas wydarzeń

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w sprzątaniu
- Podstawowa wiedza w kuchni jest mile widziana, ale nie wymagana
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego
- Zdolność do pracy w zespole, niezawodność i staranność przy wykonywaniu pracy

Oferujemy:
- Sprzątanie: Głównie przed południem od godz. 8:00 do godz. 13:00
- Elastyczne godziny pracy w zależności od potrzeb w godzinach wieczornych, w szczególności przy imprezach
- Możliwość pracy w weekendy, w szczególności w soboty, w niedziele od godziny 12:30 zamknięte
- Zamknięte w czwartki po południu
- Stawka godzinowa brutto: 14,50 €
- Odpowiedzialna i różnorodna praca w hotelu o ugruntowanej pozycji
- Elastyczne godziny pracy w zależności od indywidualnych preferencji i potrzeb zakładu
- Szkolenie przez doświadczonych pracowników
- Brak pracy zmianowej; indywidualne ustalanie przerw

Jesteś zainteresowany/a?

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

Dane kontaktowe

Concept Plus

Dołączył: 16 kwietnia 2019

Zobacz ogłoszenia użytkownika
Pokaż numer
Wyślij wiadomość

Polecamy