Skontaktuj się z Marta Rymut

Praca przy cebulkach kwiatowych w Holandii - duża ilość godzin!

Sędziszów Małopolski /
02 stycznia 2024, 10:48/
ID ogłoszenia:_RICNNxD
Stan:Nowy
Oferta od:Firma

EURO PERSONNEL S. C. – Nr certyfikatu 12849
dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Praca przy cebulkach kwiatowych

Opis stanowiska:
- pakowanie i sortowanie cebulek kwiatowych w magazynie

Wymagania:
- motywacja
- gotowość do pracy na dłuższy okres czasu
- znajomość języka angielskiego/holenderskiego mile widziana
- prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca na pełny etat (możliwość nadgodzin)
- ubezpieczenie holenderskie
- zakwaterowanie
- bezpłatny dojazd do/z pracy
- pomoc polskiego koordynatora

Prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@europersonnel.pl lub rejestrację na stronie www.europersonnel.pl

Zachęcamy do osobistej wizyty w naszym biurze w Sędziszowie Małopolskim, ul. Fabryczna 4/4.
Wysokość stawki godzinowej zależy od wieku

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7824 lub 17 222 7137, 797046128, 690184833
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Poleć tę pracę znajomemu!

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euro Personnel S. C. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji. Oświadczam, że jestem świadomy, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.