Skontaktuj się z Małgorzata

Stażysta - Specjalista ds. Social Mediów/Grafik

Rzeszów /
27 stycznia 2023, 17:02/
ID ogłoszenia:nptFAk0z
Stan:Nowy

REA Sp. z o.o. poszukuje Stażysty na stanowisko Specjalista ds. Social Mediów/Grafik
Siedziba Firmy : Rzeszów
Zakres obowiązków:
- zarządzanie profilami Firmy w mediach społecznościowych - Facebook. LinkedIn/Instagram),
- przygotowywanie i umieszczanie treści na portalach społecznościowych, w oparciu o udostępniane materiały,
- obsługa/zarządzanie stroną internetową - aktualizacja,
- przygotowanie i obróbka zdjęć,
- projektowanie grafik - tworzenie projektów graficznych, materiałów promocyjnych i reklamowych,
Wymagania:
-podstawowa znajomość programów graficznych,
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
- samodzielność i umiejętność organizowania pracy,
- inicjatywa oraz entuzjazm do podejmowania nowych wyzwań,
- kreatywne podejście do podejmowanych wyzwań,
Oferujemy:
- możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę ( 3 miesięczny okres próbny),
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rea.biurozarzadu@gmail.com