Skontaktuj się z Kadry Lerg

Elektromonter aparatury i elektrycznych układów pomiarowych

Dębica /
29 czerwca 2021, 14:01/
ID ogłoszenia:OU8oWqI1
Oferta od:Firma

Miejsce pracy: Pustków-Osiedle

Zakres obowiązków:
• montaż i konserwacja aparatury kontrolno- pomiarowej
• sprawdzanie poprawności działania
• wykonywanie pomiarów

Wymagania:
• wykształcenie średnie: technik elektronik, automatyk, elektryk
• ogólna znajomość urządzeń automatyki przemysłowej
• doświadczenie mile widziane ale nie wymagane
• otwartość na nabycie nowych kwalifikacji i rozwój zawodowy

Oferujemy:
• pracę w rozwijającej się firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i wieloletnią tradycję,
• rozwój własnych kompetencji oraz wzbogacanie doświadczenia zawodowego,
• sfinansowanie niezbędnych uprawnień do wykonywania pracy
• pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym i zgranym zespole,
• system dodatków pozapłacowych oraz premiowania, pakiet socjalny

CV prosimy przesyłać na adres mailowy rekrutacja@lerg.pl w tytule prosimy wpisać Elektromonter

Dodatkowo prosimy o dopisanie klauzuli w CV o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w trakcie procesu rekrutacji i niewymienionych w art. 22.1 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 22.1 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji przez Administratora - LERG S.A. z siedzibą w Pustkowie-Osiedlu 59D.”
Jeżeli chce Pan/Pani aby kandydatura była brana pod uwagę także w przyszłych procesach rekrutacji prosimy o dopisanie do klauzuli treści: ”oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych”.
Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby procesu rekrutacji przez Administratora, którym jest LERG S.A. z siedzibą w Pustkowie-Osiedlu 59D.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych znajdują się na stronie:www.lerg.pl/dolacz-do-nas/ochrona-danych.