Skontaktuj się z Marine Tech

Praca -Ślusarz

Krosno /
08 sierpnia 2023, 21:10/
ID ogłoszenia:mebE4-SK

Marine Tech SA to firma za się produkcją oraz sprzedażą na rynki zagraniczne skuterów sprzętu nurkowego (www. seacraft.eu)
Obecnie poszukujemy osoby do pracy w Krośnie na stanowisko: Ślusarz
Oczekiwania:
- wykształcenie średnie,
- umiejętność montażu mechaniki precyzyjnej,
- montowanie komponentów mechanicznych ,
- montowanie i budowa konstrukcji,
- naprawy ślusarskie,
- roboty konstrukcyjno-spawalnicze,
- obsługa maszyn i urządzeń technologicznych
- umiejętność posługiwania się narzędziami mechanicznymi,
- doświadczenie w pracy ślusarza,
- podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych,
- mile widziane doświadczenie w dziale jakości.

Obowiązki:
- montaż podzespołów mechanicznych;
- drobne prace ślusarskie.

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,
- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje (cv oraz list motywacyjny) z dopiskiem „Ślusarz” prosimy przesyłać na adres mailowy: izabela.patla@seacraft.eu
W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Marine Tech SA. z siedzibą w Krośnie, ul. Żwirki i Wigury 17, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”