Skontaktuj się z Katarzyna

Brygadzista

Mielec /
21 maja 2023, 23:19/
ID ogłoszenia:ekEb59gB
Stan:Nowy

Dla Naszego klienta specjalizującego się w produkcji między innymi takich produktów jak Systemy POS, stojaki reklamowe, standy, usługi dla przemysłu AGD, Automotiv, mam przyjemność zaprosić do rekrutacji na stanowisko:
Brygadzista
Miejsce pracy: Wadowice Górne (okolice Mielca)

Opis stanowiska:
• Zapewnienie bieżącego i stałego nadzoru nad działaniem montażu,
• Planowanie, kierowanie, rozliczanie i optymalizacja bieżących prac montażowych,
• Delegowanie zadań podległym pracownikom.

Wymagania:
• Znajomość obsługi elektronarzędzi i rysunku technicznego,
• Znajomość Lean Management, bądź podobnych koncepcji,
• Umiejętne kierowanie i zarządzanie zasobami ludzkimi.

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Wynagrodzenie podstawowe dopasowane do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz kompetencji + premię uznaniową,
• Wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku,
• Benefity pozapłacowe.

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij cv.
Miło Cię będzie poznać.