Skontaktuj się z Natalia Piór

Elektromechanik - praca od zaraz

Rzeszów /
28 czerwca 2023, 10:18/
ID ogłoszenia:MLO4glzx

Znana firma produkcyjna poszukuje Kandydatów na stanowisko ELEKTROMECHANIK!
Miejsce pracy: okolice Łańcuta

Obowiązki na stanowisku:
• Serwisowanie i dokonywanie przeglądów urządzeń i instalacji
• Analiza i zapobieganie awariom
• Wykonywanie przyłącza urządzeń do sieci zasilającej

Wymagania:
• Uprawnienia elektryczne SEP do 1KW
• Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych
• Generalna znajomość urządzeń elektrycznych i mechanicznych

Firma proponuje:
• Stabilność zatrudnienia – od razu oferujemy umowę o pracę – chcemy współpracować z Tobą na dłużej
• Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz premii
• Wysokość podstawowego wynagrodzenia zależy od Twojego doświadczenia – zaproponuj na rozmowie Twoje wymagania finansowe, a na pewno się dogadamy
• Premie uwarunkowane są ilością awarii w miesiącu – im ich mniej, tym większa jest przyznawana premia
• Grafik pozwalający na wolne dni w tygodniu oraz mniejszą ilość dni pracujących w miesiącu – system 4-brygadowy w godzinach 7:00-19:00/19:00-7:00
• Sprzęt techniczny pozwalający Ci na swobodną pracę
• Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień, np. na wózki widłowe UDT czy też uprawnienia SEP
• Wyjścia integracyjne

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zgłoś się do nas i dołącz do naszej ekipy fachowców!
Wyślij CV na adres: n.pior@grhpolska.com
Zadzwoń: 573-179-838
Aplikuj poprzez link: https://grhpolska.recruitify.ai/job/5f3fde6f-4d64-431d-b053-fc97eed16fd6?sourceId=781

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).