Skontaktuj się z Sylwia

Operator Maszyn - Kilka miejsc!! Od zaraz

Rzeszów /
23 lutego 2023, 11:56/
ID ogłoszenia:Q2o43_Kh

Posiadasz doświadczenie przy obsłudze maszyn? Potrafisz posługiwać się przyrządami pomiarowymi? Zależy Ci na wolnych weekendach? Mamy dla Ciebie ofertę, jeśli wpasowujesz się w poniższe kryteria to chętnie zaprosimy Cię do współpracy!

Stanowisko:
OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Łańcut

Praca w systemie 3 zmianowym: 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00/ 22:00 - 6:00 od poniedziałku do piątku

Opis stanowiska:

Obsługa maszyn: tłoczni , walcarki.
Wykorzystanie rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych

Wymagania:

· Doświadczenie w pracy na produkcji - przy obsłudze maszyn
· Umiejętność korzystania przyrządów pomiarowych: mikrometr, suwmiarka
· Znajomość rysunku technicznego

Mile widziane:

· Doświadczenie z obróbką skrawania
· Doświadczenie w pracy na tłoczniach, walcarkach

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy, po tym czasie możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio do pracodawcy.
- Wynagrodzenie podstawowe około 4000 zł brutto.
- Wolne weekendy
- 50% zniżki w stołówce pracowniczej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.