Skontaktuj się z Katarzyna Leśniewska

Technolog-praca

Rzeszów /
22 marca 2023, 13:42/
ID ogłoszenia:FIQStmLg

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Technolog
Numer ref. 0061872
Miejsce pracy: Sadkowa Góra
Obowiązki:
• Odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesów technologicznych;
• Opracowywanie i wdrażanie nowych receptur i sposobów pakowania wyrobów;
• Wdrażanie nowych produktów;
• Przygotowywanie materiałów i próbek do badań certyfikacyjnych wyrobów gotowych;
• Nadzór nad bieżącą produkcją i technologią.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe chemiczne w zakresie technologii polimerów, przetwórstw tworzyw sztucznych, inżynierii materiałowej lub pokrewne;
• Wiedza z zakresu przetwarzania polimerów termoplastycznych;
• Znajomość przetwórstwa i technologii produkcji tworzyw sztucznych;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
• Doświadczenie na analogicznym stanowisku;
• Doświadczenie w pracy z automatyką i pneumatyką;
• Umiejętność analitycznego myślenia;
• Umiejętność dobrej organizacji pracy;
• Komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.
Oferta:
• Umowa o pracę na pełen etat;
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz kompetencji;
• Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe;
• Praca w środowisku profesjonalistów, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Możliwość realnego wpływania na rozwój zakładu.
Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania poprzez formularz, znajdujący się pod adresem: https://tiny.pl/9nkdm
lub na adres mailowy: K.LESNIEWSKA@LTPROFESSIONAL.PL

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570