Skontaktuj się z Katarzyna

Monter / Automatyk

Wadowice Górne /
19 maja 2023, 12:40/
ID ogłoszenia:LJB0X_13
Oferta od:Osoba prywatna

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Monter/Serwisant urządzeń vendingowych

Miejsce pracy: Wadowice Górne/k. Mielca

Co nas wyróżnia ?
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Godziny pracy: elastyczny grafik na proponowanym stanowisku;
• Pakiet socjalny;
• Rozwój zawodowy w kreatywnym i ambitnym zespole.

Twoje zadania:
• Dokonywanie przeglądów utrzymaniowych i modernizacyjnych automatów
• Montaż urządzeń vendingowych – zarówno w siedzibie firmy i na terenie całej Polski

Oczekiwania:
• „Złota rączka majsterkowicza” (mechanika, elektryka)
• Zdolność analityczne
• Sumienność i odpowiedzialność,
• Prawo jazdy min. kat B – warunek konieczny
• Gotowość do częstych wyjazdów służbowych – warunek konieczny

Mile widziane
• Uprawnienia SEP do 1kV
• Znajomość topografii Polski (GPS)

Wyślij cv, będzie miło Cię poznać.