Skontaktuj się z Katarzyna

Technolog w branży metalowej

Wadowice Górne /
19 maja 2023, 12:42/
ID ogłoszenia:9lktkxF0
Stan:Nowy

Specjalizujemy się w produkcji między innymi takich produktów jak Systemy POS, stojaki reklamowe, standy, usługi dla przemysłu AGD, Automotiv. Świadczymy usługi w zakresie obróbki metalu, jak i innych tworzyw.

Do naszego działu technologicznego poszukujemy osoby na stanowisko:
• TECHNOLOG w branży metalowej
Miejsce pracy: Wadowice Górne (okolice Mielca)

Zadania na tym stanowisku:
• Współpraca z konstruktorami i brygadzistami
• Wdrożenie na zasadzie przyuczenia przez obecnego technologa
• Obecny technolog zmienia miejsce zamieszkania więc naturalnie musi też zmienić pracę

Wymagania:
• wykształcenie co najmniej średnie
• dobra znajomość procesów obróbki metalu, głównie obróbka plastyczna, zgrzewanie, spawanie
• znajomość metod kontroli jakości
• dobra znajomość rysunku technicznego
• dobra znajomość programów typu AutoCad
• dobra znajomość programu Excel
• doświadczenie przy obróbce metalu

Co oferujemy?
• stałą pracę w umocnionej na rynku, rozwijającej się firmie z branży metalowej
• umowę o pracę bez pośredników,
• wynagrodzenie podstawowe plus premie
• pracę od poniedziałku do piątku – wolne weekendy
• pakiet benefitów pozapłacowych, typu karta medyczna, multisport, dofinansowania do szkoleń
• odpowiednie wdrożenie na stanowisko pracy poprzez innego technologa.

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij cv i porozmawiajmy o nowych wyzwaniach zawodowych.
Miło Cię będzie poznać.