Skontaktuj się z Natalia Piór

Specjalista ds. sprzedaży na rynek polski – praca stacjonarna

Łańcut /
10 sierpnia 2022, 08:18/
ID ogłoszenia:o34dOvcJ

Firma zajmująca się handlem hurtowym ziarnami, orzechami i suszonymi owocami, poszukuje:

Specjalisty ds. sprzedaży na rynek polski

Praca stacjonarna w siedzibie firmy

Miejsce pracy: Łańcut

Za swoją pracę otrzymasz:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię zależną od wyników pracy
• Benefity w postaci karty Multisport i ubezpieczenia grupowego
• Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
• Gotową bazę klientów firmy na pierwsze miesiące wdrożenia
• Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
• Ciągłe podnoszenie kwalifikacji

Opis stanowiska:

• Rozwój sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych Klientów z sektora B2B na terenie Polski
• Prowadzenie negocjacji i korespondencji handlowych z Klientami poprzez telefon i email
• Przyjmowanie i realizacja zamówień od Klientów

Wymagania:
• Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów B2B lub B2C
• Doświadczenie w pracy związanej z realizacją założonych celów
• Nastawienie na dążenie do celu i wysoką motywację wewnętrzną

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.