Skontaktuj się z Katarzyna

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej – branża okienna

Przeworsk /
02 marca 2023, 10:17/
ID ogłoszenia:zsZyrFEh

Dla naszego klienta z branży okiennej poszukujemy kandydata na stanowisko SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ
Miejsce pracy: Przeworsk

Opis stanowiska:

• Budowanie bazy danych potencjalnych klientów zagranicznych
• Budowanie trwałych i efektywnych relacji handlowych z potencjalnymi odbiorcami
• Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert, sporządzanie kalkulacji na zamawiane wyroby.
• Windykacja należności jako podstawa sporządzania kolejnych ofert i realizacji zamówień.
• Przyjmowanie oraz prowadzenie rejestru reklamacji.

W zamian otrzymasz:

• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia i umiejętności sprzedażowych
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
• Możliwość realnego wpływu na kierunki rozwoju Firmy
• Niezbędne narzędzia pracy

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

• Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
• Doświadczenie na takim samym lub pokrewnym stanowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.