Skontaktuj się z 4eco

Przedstawiciel handlowy - od zaraz

Rzeszów /
03 stycznia 2022, 11:46/
ID ogłoszenia:Zh45dPPS

Lubisz kontakt z ludźmi ? Chcesz się ciągle rozwijać zarówno pod względem zawodowym jak i interpersonalnym?

Spróbuj swoich sił u nas! :)

4-ECO Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem i instalatorem najlepszych dostępnych na rynku instalacji fotowoltaicznych oraz źródeł ciepła.

Zostań doradcą handlowym ds. OZE w 4-ECO i buduj z Nami swoją karierę z pasją.

Opis stanowiska:
• Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług
• Pozyskiwanie nowych Klientów, głównie na przydomowe
mikroinstalacje fotowoltaiczne
• Koordynacja realizacji zamówień
• Reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek

Nasze oczekiwania:
• Komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi
• Wysoka kultura osobista
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
• Chęć ciągłego rozwoju na naszych szkoleniach i poza nimi

Co oferujemy:
• Szkolenie wdrożeniowe oraz regularne szkolenia
sprzedażowo - rozwojowe
• Możliwość rozwoju kariery
• Swobodę w działaniu przy zachowaniu wysokich standardów
firmy
• Przejrzysty system rozliczeń
• Auto służbowe
• Systemy motywacyjne oraz konkursy firmowe
• Integrację oraz wyjazdy firmowe
• Atrakcyjną ofertę dla klientów indywidualnych oraz
biznesowych

CV prosimy wysyłać na adres: twojarekrutacja4eco@gmail.com