Skontaktuj się z Katarzyna Sarna

Sprzedawca w sklepie medycznym

Rzeszów /
06 lutego 2023, 16:11/
ID ogłoszenia:LUFB3cu9
Oferta od:Firma
Cena:3 000,00 zł

Poszukujemy pracownika do sklepu medycznego w Rzeszowie
Konsultant/Sprzedawca w sklepie medycznym

Opis stanowiska:
- kompleksowa obsługa klienta
- indywidualny dobór sprzętu medycznego, ortopedycznego i rehabilitacyjnego
- realizacja budżetów sprzedaży
- przygotowywanie zamówień i dokumentów handlowych
- wsparcie centrali spółki w zadaniach administracyjnych

Wymagania:
- doświadczenie handlowe mile widziane
- preferowane wykształcenie kierunkowe (fizjoterapeuta, farmaceuta, inż. biomedyczny, technik ortopeda)
-mile widziane znajomość zaopatrzenia rehabilitacyjno - ortopedycznego
- obsługa komputera i urządzeń biurowych
- otwartość, kreatywność, komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole
-dobra organizacja pracy

Oferujemy:
- umowę na pełny etat
- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego i premię
- szkolenia wstępne w zakresie oferowanych produktów oraz jakości obsługi klienta