Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Hotel Arłamów**** Instruktor jazdy konnej

Ustrzyki Dolne /
02 kwietnia 2024, 17:11/
ID ogłoszenia:bm74lHdg
Oferta od:Firma

Opis stanowiska:
Ośrodek Jeździecki Hotelu Arłamów**** (woj. podkarpackie, 34 km od Przemyśla i 30 km od Ustrzyk Dolnych)
poszukuje osoby na stanowisko INSTRUKTOR JAZDY KONNEJ, praca sezonowa lub całoroczna.
Praca z 15 wspaniałymi końmi, na zmianach 10-godzinnych (8:00-18:00), 2-3 instruktorów na zmianie.

Obowiązki:
prowadzenie jazd konnych na poziomie początkującym i średniozaawansowanym (tj. lonże, oprowadzanki na
kucach, jazdy w trzech chodach z wykorzystaniem drągów i cavaletti – nie prowadzimy jazd skokowych, wyjazdy
w teren).

Oczekujemy:
• sumienności i staranności w wykonywaniu obowiązków,
• doświadczenia w prowadzeniu jazd od poziomu początkującego do samodzielnych przejazdów,
przez drągi w galopie,
• kursu instruktorskiego IRR lub PZJ,
• zwracania uwagi na solidne podstawy jeździeckie (!),
• chęci regularnego wsiadania na konie,
• kultury osobistej.
• Mile widziana współpraca na dłuższy okres czasu.

Oferujemy:
• umowę zlecenie na okres próby - 3 miesiące, po 3 miesiącach pracy również prowizję od jazd
i możliwość przejścia na umowę o pracę;
• możliwość zakwaterowania na miejscu wraz z wyżywieniem;
• elastyczny grafik, bezproblemowy kontakt z kierownikiem w sprawie ustalania dni wolnych na dany miesiąc;
• jazdy tylko w systemie 1:1 (instruktor-jeździec) bez jazd grupowych czy zastępów;
• zgrany, młody zespół;
• benefity pracownicze (możliwość korzystania z basenów, siłowni, lodowiska, szkolenia).