Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Jaki jest powód zgłoszenia?

Hotel Arłamów **** Kucharz/Kucharka

Ustrzyki Dolne /
04 września 2024, 16:54/
ID ogłoszenia:5VLlqf05
Oferta od:Firma

Opis stanowiska:
• Przygotowanie potraw kuchni bankietowej oraz a'la carte zgodnie z przyjętymi standardami.
• Dbanie o estetykę potraw i dobrą atmosferę w zespole.
• Ścisła współpraca z szefami zmian we wszystkich przestrzeniach kuchennych Hotelu Arłamów.
• Dbanie o powierzony produkt jak i o higienę w miejscu pracy.

Wymagania:
• umiejętność pracy w zespole
• chęć nauki i rozwoju
• samodzielność i sprawna organizacja pracy własnej
• innowacyjność i pomysłowość
• dyspozycyjność - praca zmianowa na pełen etat
• wykształcenie kierunkowe mile widziane
• aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
• stawka godzinowa 28,10-35,00 zł brutto w zależności od doświadczenia kandydata
• rodzaj umowy –umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B
• elastyczny system pracy dopasowany do możliwości zleceniobiorcy ( w przypadku zatrudnienia na umowę zlecenie)
• stabilne zatrudnienie w Hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku
• pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki
• zakwaterowanie i wyżywienie na terenie obiektu lub w pobliskiej okolicy
• wewnętrzny system motywacyjny, szkolenia i projekt #ARŁAMOVE, #EKOARŁAMÓW
• szerokie możliwości rozwoju i awansu
• zniżki na usługi hotelowe
• możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• partnerskie podejście i zdrową atmosferę

Dane kontaktowe

Agnieszka Szmigielska

Dołączył: 29 czerwca 2023

Zobacz ogłoszenia użytkownika
Pokaż numer
Wyślij wiadomość

Polecamy