Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Hotel Arłamów **** Ratownik wodny Strefa Basenów

Ustrzyki Dolne /
19 marca 2024, 16:55/
ID ogłoszenia:zlApj5Be

• forma zatrudnienia – umowa zlecenie (etat) poszukujemy również pracowników, którzy szukają dodatkowego zajęcia na umowę zlecenie (praca dodatkowa, elastyczne godziny pracy)
•miejsce wykonywania pracy: Hotel Arłamów

Wymagania niezbędne:
• obywatelstwo polskie
• pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych,
• brak skazania za przestępstwo umyślne lub przestępstwo skarbowe umyślne
• nieposzlakowana opinia,
• wykształcenie – minimum średnie
• aktualne uprawnienia ratownika wodnego
• dokumenty potwierdzające posiadanie innych kwalifikacji przydatnych w ratownictwie wodnym (np. instruktor nauki pływania, patent żeglarza jachtowego, dyplom młodszego nurka itp.)
• aktualna legitymacja ratownika wodnego lub dokument potwierdzający przynależność w podmiocie uprawnionym do wykonywania ratownictwa
• aktualne zaświadczenie o ukończonym kursie w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy i uzyskaniu tytułu Ratownika KPP

WYMAGANIA DODATKOWE:
• dyspozycyjność (praca zmianowa zmiany 9-21)
• uczciwość;
• odpowiedzialność za realizowane zadania
• systematyczność i konsekwencja w działaniu;
• komunikatywność;
• sumienność

ZAKRES ZADAŃ WYKONYWANYCH NA STANOWISKU:
Zapewnienie bezpieczeństwa osób przebywających na terenie hali basenowej, osób kąpiących się, korzystających z atrakcji wodnych zgodnie z obowiązującym Regulaminem Strefy Basenów , pouczanie grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych zamierzających korzystać z basenu o obowiązujących przepisach regulaminowych oraz o zasadach korzystania z atrakcji wodnych: sauny, zjeżdżalni itp.

Przestrzeganie ogólnych zasad korzystania ze strefy basenów określonych regulaminem oraz odrębnymi przepisami WOPR,

Stałe obserwowanie obszaru niecek basenowych i niezwłoczne reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocy oraz podejmowanie akcji ratowniczej,

Stałe obserwowanie całej przestrzeni hali basenowej,

Udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, podstawowe opatrzenie ran i urazów, w poważnych przypadkach wezwanie Pogotowia Ratunkowego,

Kontrola poprzez oględziny stanu urządzeń oraz sprzętu i wyposażenia basenu pod względem bezpieczeństwa osób kąpiących się i korzystających z basenów,

Przestrzeganie porządku i dyscypliny na terenie kompleksu,

Utrzymanie w należytym stanie technicznym powierzonego sprzętu ratowniczego, utrzymywanie porządku w punkcie medycznym i wykorzystywanie tego pomieszczenia wyłącznie do celów służbowych,

Bieżące prowadzenie dziennika pracy ratowników wodnych;

Stałe utrzymywanie sprawności fizycznej i podnoszenie własnych kwalifikacji,

Wykonywanie innych poleceń związanych z obsługą krytej pływalni a mogących wystąpić w trakcie eksploatacji,

Posiadanie wymaganych uprawnień zgodnych z aktualnie obowiązującymi przepisami (WOPR, UE, itp.).

Oferujemy:
• zakwaterowanie i wyżywienie
• możliwość długofalowej współpracy
• elastyczny system pracy dopasowany do możliwości zleceniobiorcy ( w przypadku zatrudnienia na umowę zlecenie)
• możliwość realizacji zlecenia np. w same weekendy (np. dla osób studiujących dziennie)

Kandydaci zakwalifikowani do dalszego postępowania kwalifikacyjnego zostaną powiadomieni indywidualnie o terminie i miejscu tego postępowania.