Skontaktuj się z CenterMed Mielec

Przychodnia lekarska w Mielcu zatrudni na stanowisko Pielęgniarka

Mielec /
24 stycznia 2023, 13:36/
ID ogłoszenia:ljbgo5Xa
Oferta od:Firma

Wymagania:
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• Uprawnienia pielęgniarki POZ/pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej (tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa),
• umiejętność nawiązania kontaktu z pacjentem

Obowiązki:
• Praca w gabinecie pielęgniarki POZ oraz w środowisku domowym pacjenta
• Realizacja programów profilaktycznych i szczepień ochronnych,
• Edukacja zdrowotna pacjentów,
• Podawanie leków różnymi drogami i technikami zleconymi przez lekarza oraz zgodnie z odrębnymi przepisami (iniekcje dożylne, podskórne, śródskórne; wlewy dożylne, doodbytnicze),
• Pobieranie materiału analitycznego do badań,
• Prowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej

Oferujemy:
• Wynagrodzenie ustalane indywidualnie adekwatnie do posiadanych kwalifikacji, kompetencji i doświadczenia,
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 –19:00 w systemie zmianowym
• Formę zatrudnienia do uzgodnienia – możliwy etat (preferowane), część etatu, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza,
• Możliwość rozwoju zawodowego zdobycia dodatkowych kwalifikacji i specjalizacji.

Oczekiwania:
• mile widziane doświadczenie w poradni POZ lub poradni AOS oraz ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: szczepień ochronnych, EKG, RKO
• orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej
• dobra znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: hr-mielec@centermed.pl