Skontaktuj się z Łucja

Kierownik Domu Seniora

Raniżów /
17 maja 2023, 14:23/
ID ogłoszenia:FkXHz-Ft

Firma Specmed zatrudni pracownika na stanowisko Kierownika Domu Opieki Senioralnej. Dom Seniora jest o wysokim standardzie, położony jest w miejscowości Raniżów w odległości 20 minut od zjazdu z autostrady A4 (węzeł Rzeszów-Północ). Liczba Pensjonariuszy 69 osób. CV prosimy wysłać na adres kontakt@domostoja.pl.

Twój zakres obowiązków
• tworzenie oraz realizacja strategii rozwojowej Ośrodka
• pozyskiwanie klientów
• zarządzanie i nadzór nad efektywną pracą podległych działów
• optymalizację kosztów operacyjnych całego kompleksu
• zapewnienie wysokiego standardu obsługi Pensjonariuszy
• przygotowywanie raportów dotyczących działalności obiektu dla Zarządu
• realizacja przyjętej strategii biznesowej
• rekrutowanie, motywowanie, szkolenie i rozwój podległego personelu
• dbanie o stan techniczny i wartość zasobów obiektu, w tym zapewnienie racjonalnego gospodarowania i należytego zabezpieczenia mienia obiektu
• koordynowanie projektów remontowych obiektu

Nasze wymagania
• kreatywne podejście do codziennych wyzwań
• umiejętności rozwiązywania konfliktów i radzenia sobie z obiekcjami
• łatwość w nawiązywaniu przyjaznego kontaktu z Pensjonariuszami i pracownikami
• gotowość do pracy z osobami starszymi
• wysoka kultura osobista, silna motywacja do pracy
• umiejętność kierowania pracą zespołu
• prawo jazdy kat.B

To oferujemy
• Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
• Wynagrodzenie w formie atrakcyjnej podstawy oraz premii uzależnionej od realnych wyników finansowych ośrodka

Benefity
• elastyczny czas pracy
• możliwość bezpłatnego korzystania z posiłków w ośrodku