Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Hotel Arłamów**** Kierownik Operacyjny Gastronomii

Ustrzyki Dolne /
19 lipca 2024, 11:42/
ID ogłoszenia:j5qYdJN4
Oferta od:Firma

Opis stanowiska:

• odpowiedzialność za profesjonalną obsługę, zgodnie z obowiązującymi standardami
• zapewnianie wysokiej jakości świadczonych usług oraz dbanie o dobry wizerunek Restauracji/ Hotelu
• analiza potrzeb, oczekiwań i opinii gości
• kontrola jakości produktów i usług
• kontrola zużycia sprzętu
• kształtowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z gośćmi

Wymagania:

• przynajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w restauracji
• dobra znajomość języka angielskiego/ będzie dodatkowym atutem
• bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu pracowników
• konsekwencja w realizacji założonych celów
• zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
• elastyczność i otwartość na zmiany

Oferujemy:

• pracę w renomowanym Hotelu
• możliwość rozwoju zawodowego
• profesjonalne szkolenia
• pełnoetatowe zatrudnienie
• wynagrodzenie analogiczne do posiadanych umiejętności
• stabilizację i bardzo przyjazną atmosferę w pracy
• możliwość zamieszkania na terenie obiektu