Skontaktuj się z Newborn Plastic s.c.

Pracownik magazynowy – magazynier

Kolbuszowa /
09 czerwca 2021, 12:35/
ID ogłoszenia:9_ZZ3bAA
Oferta od:Firma
Cena:3 500,00 zł

Firma Newborn Plastic s.c. z siedzibą w Kolbuszowej świadcząca usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych zatrudni: Pracownika magazynowego – magazyniera.

Zakres obowiązków:
• Realizacja planowych załadunków, rozładunków oraz przyjęć magazynowych,
• Przygotowanie do transportu wyrobów gotowych przewidzianych planem sprzedażowym,
• Ewidencjonowanie obrotu magazynowego,
• Weryfikacja zgodności ilościowej i jakościowej przyjmowanych oraz wydawanych towarów,
• Utrzymywanie porządku na magazynie oraz dbanie o powierzony sprzęt magazynowy,
• Utrzymywanie standardów bezpieczeństwa i jakości poprzez przestrzeganie procedur i instrukcji.

Oczekiwania:
• Dyspozycyjność do pracy w systemie dziennym-zmianowym,
• Umiejętność jazdy wózkiem widłowym,
• Zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia umiejętności,
• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa + premia) na poziomie 3500-4500 brutto,
• Refundacja kursu na wózki widłowe,
• Wewnętrzy program szkoleń stanowiskowych pod okiem doświadczonych pracowników,
• Nagrody pieniężne za pomysły optymalizacyjne i polecenia pracownicze,
• Pakiet relokacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: rekrutacja@newbornplastic.pl
Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 723 727 626