Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Hotel Arłamów **** Pracownik Działu Zakupów

Ustrzyki Dolne /
29 lutego 2024, 17:36/
ID ogłoszenia:ohg1f6vR
Oferta od:Firma

Opis stanowiska:
• zarządzanie zapasami magazynowymi,
• wprowadzanie zmian mających na celu polepszenie systemu magazynowania,
• organizowanie własnej pracy
• przyjmowanie towarów do magazynu,
• jakościowy oraz ilościowy odbiór towaru,
• składowanie i właściwe przechowywanie magazynowanego towaru,
• umiejętne posługiwanie się dokumentacją magazynową.

Wymagania:
• dyspozycyjność, sumienność, odpowiedzialność
• otwartość i komunikatywność
• umiejętność pracy w zespole
• mile widziane doświadczenie w branży spożywczej

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• praca w przyjaznej atmosferze,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość zakwaterowania oraz wyżywienia,
• pracę w hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku,
• program pracowniczy,
• stabilizację i bardzo przyjazną atmosferę w pracy,
• szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.