Skontaktuj się z Grzegorez Schabiński

Zatrudnimy Specjalistę ds. marketingu

Jasło /
22 czerwca 2022, 17:51/
ID ogłoszenia:yTOL0Tj8

Zakres obowiązków: - Tworzenie harmonogramu publikacji treści w social mediach - planowanie i wdrażanie strategii marketingowych
- Prowadzenie mediów społecznościowych Facebook, Instagram;
- Udział w tworzeniu sloganów reklamowych, tekstów reklam itp., - Współpraca przy prowadzeniu kampanii reklamowych
- Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy Nasze wymagania:
- Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, odpowiedzialność, sumienność
i dokładność - Zaangażowanie i wykazywanie własnej inicjatywy w działaniu - Umiejętność komunikacji oraz współpracy w zespole - Kreatywność i tzw. lekkie pióro
- Punktualność - Poczucie estetyki - Pozytywne nastawienie
Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w rozwijającym się segmencie firmy, mamy w planach stworzenie własnego kompletnego działu marketingu,
- Możliwość rozwoju i wyzwań zawodowych,
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Mile widziane osoby z wyższym wykształceniem lub w trakcie studiów :)

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysyłania CV na adres: praca@uschabinskiej.pl
Więcej informacji pod tel. 503-199-466