Skontaktuj się z Magdalena

Jaki jest powód zgłoszenia?

Specjalista ds. wyceny i ofertowania w branży mechanicznej

Jedlicze /
10 kwietnia 2024, 16:57/
ID ogłoszenia:t1yIOMmP

Naftoremont - Naftobudowa Sp. z o.o. - jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, znana polska firma produkcyjno-budowlano-usługowa z bogatym portfelem referencji z całego świata. Sprawdzony partner, oferujący swoje usługi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Spółka działająca we wszystkich gałęziach przemysłu świadcząc usługi remontowe, modernizacyjne i inwestycyjne dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, energetycznego i koksowniczego, dla hutnictwa, przemysłu cementowego i ochrony środowiska. Firma prowadząca inwestycje w formule GW jak również EPC oraz prace w branży mechanicznej, antykorozyjnej i izolacyjnej.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:
Miejsce pracy: Jedlicze

Twój zakres obowiązków:
- przegląd platform z zapytaniami, analiza zapytań i wymagań ofertowych,
- prowadzenie korespondencji z klientem zagranicznym,
- wycena konstrukcji stalowych, rurociągów, zbiorników, aparatów ciśnieniowych,
- wykonywanie zestawień ilościowych oraz kosztowych,
- opracowanie budżetu (kosztów bezpośrednich i pośrednich) celem wyliczenia wartości prac,
- pozyskiwanie uzgodnień wewnętrznych wymaganych do złożenia oferty,
- przygotowanie ofert.

Nasze wymagania:
- wykształcenie wyższe w zakresie: mechanika, budownictwo, energetyka, Inżynieria sanitarna,
- znajomość rysunku technicznego (izometrycznego (rurociągi), konstrukcji stalowej),
- doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji ofertowej w branży mechanicznej jako osoba wyceniająca,
- dobra znajomość programu Excel, Power Paint,
- dobra znajomość języka angielskiego ,
- umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok.

To oferujemy:
- stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
- przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
- ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
- dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
- pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Dane kontaktowe