Skontaktuj się z Fakro

Mechanik Maszyn i Urządzeń

Rudnik nad Sanem /
27 maja 2022, 18:12/
ID ogłoszenia:v5PTD-2Y
Oferta od:Firma

Miejsce pracy: Rudnik nad Sanem, ul. Przemysłowa 12

Zadania:

Naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz wykonywanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń.

Wymagania:

wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
znajomość podstaw rysunku technicznego
gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej
samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy, rzetelność
mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika w dziale utrzymania ruchu oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego i uprawnienia elektryczne do 1 kW

Oferujemy:

umowę o pracę w polskiej firmie, będącej częścią grupy FAKRO
pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
wynagrodzenie zasadnicze + premia
wsparcie szkoleniowe w pierwszych miesiącach pracy
przyjazną atmosferę pracy
możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU
bonusy w okresach świątecznych
korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO
Zapraszamy do aplikacji: https://www.fakro.pl/oferty-pracy/formularz-aplikacyjny/?t=1/MMR/01_2021:d7bb5