Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Jaki jest powód zgłoszenia?

Hotel Arłamów**** Hydraulik

Ustrzyki Dolne /
27 września 2024, 15:01/
ID ogłoszenia:JUw53WxF
Oferta od:Firma

Zakres obowiązków:
*Bieżąca kontrola stanu technicznego instalacji oraz urządzeń:
hydraulicznych,
sanitarnych,
wentylacyjnych
klimatyzacyjnych
technologii basenowej
technologii fontann
wody lodowej
ciepła technicznego
stacji uzdatniania wody
oczyszczalni ścieków
*Rozpoznawanie i usuwanie usterek i awarii wyżej wymienionych.
*Prowadzenie przeglądów systemów wodnej ochrony przeciwpożarowej.
*Wykonywanie drobnych przeróbek instalacji hydraulicznych.
*Wykonywanie prac dodatkowych związanych z utrzymaniem ruchu.
*Wzajemna współpraca z zespołem pracowników.

Wymagania:
*Doświadczenie na podobnym stanowisku lub dobra znajomość pracy w branży hydraulicznej.
*Umiejętność rozsądnego rozwiązywania problemów podczas wystąpienia usterek i awarii.
*Umiejętność pracy w zespole.
*Gotowość do pracy w systemie zmianowym – tygodniowym (możliwość zakwaterowania)

Mile widziane:
*Uprawnienia SEP I i II grupa
*Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
*Rodzaj umowy –umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B
*Elastyczny system pracy dopasowany do możliwości zleceniobiorcy ( w przypadku zatrudnienia na umowę zlecenie)
*Stabilne zatrudnienie w Hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku
*Pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki
*Zakwaterowanie i wyżywienie na terenie obiektu lub w pobliskiej okolicy
*Wewnętrzny system motywacyjny, szkolenia i projekt #ARŁAMOVE, #EKOARŁAMÓW
*Szerokie możliwości rozwoju i awansu
*Zniżki na usługi hotelowe
*Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
*Partnerskie podejście i zdrową atmosferę

Dane kontaktowe

Agnieszka Szmigielska

Dołączył: 29 czerwca 2023

Zobacz ogłoszenia użytkownika
Pokaż numer
Wyślij wiadomość

Polecamy