Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Hotel Arłamów **** Technik utrzymania ruchu / Konserwator

Ustrzyki Dolne /
04 marca 2024, 09:20/
ID ogłoszenia:tmFes8Z2
Oferta od:Firma

Główne obowiązki:
• Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji,
• Usuwanie usterek i awarii,
• Wykonywanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń,

Wymagane:
• Świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1kV uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci,
• Uprawnienia operatora na podnośniki przejezdne (podesty ruchome przejezdne – zwyżka)
• Ogólna znajomość zagadnień technicznych w tym:
• podstaw instalacji i sieci elektrycznych do 1 kV,
• podstaw hydrauliki,
• podstawowych prac budowlanych
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Wysoka kultura osobista,
• Dyspozycyjność.
• Prawo jazdy kategorii B
• Uprawnienia spawacza będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
• stabilność zatrudnienia
• narzędzia niezbędne do pracy
• możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
• możliwość zakwaterowania oraz wyżywienia