Skontaktuj się z Beetsma

Praca scinaniu papryki

Jasło /
11 września 2019, 14:51/
ID ogłoszenia:r9vdxdfK
Stan:Nowy

Firma Beetsma Sp z o. o. (nr rej APT 5169) jest spółką holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz logistyki. Od założenia w 2003 roku firma rozwinęła się w międzynarodowo zarządzaną organizację zatrudniającą ponad 3000 pracowników w Holandii i w Polsce.

Zakres obowiązków:

-Ścinanie papryki
-Okręcanie pędów
-Sortowanie
-Sprzątanie szklani

Oczekujemy:
-Chęć pracy 6 dni w tygodniu
-Zręczność i umiejętność szybkiego uczenia się
-Sprawność manualna
-Motywacja do pracy

Aplikować można przesyłając CV na adres mailowy biuro. jaslo beetsma. pl lub skontaktować się telefoniczne :
+48797821257
+48798113596

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:

Klauzula nr 1 – obecny proces rekrutacyjny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl.
Klauzula nr 2 – przyszłe procesy rekrutacyjne
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych
przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl.