Skontaktuj się z Marta Rymut

Jaki jest powód zgłoszenia?

Praca przy kwiatach: bluszcz, róże, storczyki

Sędziszów Małopolski /
15 kwietnia 2024, 11:17/
ID ogłoszenia:-TMbrjyi
Oferta od:Firma

Opis stanowiska:

-praca w szklarni przy kwiatach doniczkowych: storczyki, bluszcz
-praca przy szczepkach róż - hala i szklarnia

Wymagania:

-doświadczenie mile widziane
-prawo jazdy kat. B mile widziane
-zaangażowanie i dłuższa dyspozycyjność do pracy
-znajomość języka angielskiego lub holenderskiego mile widziana

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie - od 12,12 Euro/godzinę brutto po 20 roku życia plus dodatek 8% razem 13,08 Euro/godzinę brutto
-ubezpieczenie holenderskie
-zakwaterowanie - w pełni wyposażone mieszkanie służbowe
-bezpłatne, codzienne dojazdy z/do pracy
-pomoc polskiego koordynatora
-stabilna praca ze stałymi godzinami

Wysokość stawki godzinowej zależy od wieku.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres: biuro@europersonnel.pl lub rejestrację na stronie www.europersonnel.pl

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7824, 17 222 7137, 797046128 lub 690184833

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Poleć tę pracę znajomemu!

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO PERSONNEL S.C. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Dane kontaktowe