Skontaktuj się z Aleksandra

Jaki jest powód zgłoszenia?

Cieśla dachowy Francja

Rzeszów /
25 marca 2024, 09:14/
ID ogłoszenia:-PT8yj-S

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu , poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
Cieśla dachowy
Miejsce pracy: Francja
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Opis stanowiska:
- montaż i demontaż konstrukcji dachowych
- wykonywanie więźb dachowych
- wykonywanie konstrukcji drewnianych stosowanych w budownictwie
- współpraca z innymi pracownikami
Wymagania:
- chęć do podjęcia pracy we Francji
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- doświadczenie w montażu więźb dachowych
- niezawodność i elastyczność
Oferujemy:
- stabilną pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- wynagrodzenie składające się z podstawy oraz dodatków
- opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem ” Cieśla dachowy” na adres praktyka@europajob.pl

Dane kontaktowe